Komponování

  Komponování

  Hodnocení uživatelů: 1 / 5

  Aktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
   

  Ala:

  Jsem autorkou svých písní. Skládám hudbu i texty, následně si písně sama nazpívám.

   14264221 10208523356219882 1632976302919300205 n

  Způsob komponování:

  Upozorňuji na fakt, že neumím noty a vše skládám dle sluchu a barev, které z hudby míří rovnou ke mě. Jsem synestezik a konkrétně synestezii se hodlám věnovat v nějakém svém článku v blogu. Jakmile bude článek napsán, nasdílím jej i sem.

  Hudbu skládám pomocí počítače (FL studio, CUBASE). Rozvrhuji nástroje tak, aby byly přehledné a dalo se vygenerovat jak midi, tak zároveň každý nástroj zvlášť, včetně notového zápisu. Je tedy možné po té, co se domluvíme, že vám složím píseň a vy k ní obdržíte veškeré podklady tak, abyste ji mohli zahrát na hudební nástroje. Po celou dobu jsem vám plně k dispozici.

  Průběh:

  Preferuji osobní setkání, zajít na kávu a popovídat si o vaší představě. Následně začnu pracovat na vašem požadavku a vprůběhu své práce vám budu zasílat ukázky k zhodnocení. 

  Jak dlouho to bude trvat?

  Počítejte s tím, že přibližně týden. Jsem schopna píseň složit do 1 hodiny, ale právě kvůli komunikaci, která je nutná k tomu, abych Vám píseň "ušila" na míru, mějme společně nějakou rezervu a dejme si 7 denní lhůtu do předání finální verze.

  © 2018 Ala81

  Search